EuroBonus-kampanjerEuroBonus campaigns
Visa alla butikerView all shops →Tibber ToppvärdeTop valueÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
VaravIncludes 500 nivåpoänglevel points
Maxulin ToppvärdeTop valueÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
VaravIncludes 400 nivåpoänglevel points
AlbertÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
VaravIncludes 200 nivåpoänglevel points
Dagens IndustriÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
VaravIncludes 150 nivåpoänglevel points
StorytelÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
VaravIncludes 100 nivåpoänglevel points
Agood CompanyÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
ordinarienormally 50 · 2.0x
VaravIncludes 20 nivåpoänglevel points
HudoteketÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
ordinarienormally 25 · 3.0x
VaravIncludes 15 nivåpoänglevel points
IphonebutikenÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
ordinarienormally 50 · 1.5x
VaravIncludes 15 nivåpoänglevel points
Lindskrog parkering ArlandaÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
ordinarienormally 50 · 1.5x
VaravIncludes 15 nivåpoänglevel points
Nordiska KompanietÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
ordinarienormally 25 · 3.0x
VaravIncludes 15 nivåpoänglevel points
AarkeÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
ordinarienormally 25 · 2.0x
VaravIncludes 10 nivåpoänglevel points
Albrekts GuldÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
ordinarienormally 25 · 2.0x
VaravIncludes 10 nivåpoänglevel points
Bright 1-2-3Öppnas på extern webbplatsOpens an external website
ordinarienormally 25 · 2.0x
VaravIncludes 10 nivåpoänglevel points
COSÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
ordinarienormally 25 · 2.0x
VaravIncludes 10 nivåpoänglevel points
EPIC TravelgearÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
ordinarienormally 25 · 2.0x
VaravIncludes 10 nivåpoänglevel points
EuroFloristÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
ordinarienormally 25 · 2.0x
VaravIncludes 10 nivåpoänglevel points
GANTÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
ordinarienormally 25 · 2.0x
VaravIncludes 10 nivåpoänglevel points
Gina TricotÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
ordinarienormally 25 · 2.0x
VaravIncludes 10 nivåpoänglevel points
GymgrossistenÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
ordinarienormally 25 · 2.0x
VaravIncludes 10 nivåpoänglevel points
GymkompanietÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
ordinarienormally 25 · 2.0x
VaravIncludes 10 nivåpoänglevel points
HomeroomÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
ordinarienormally 15 · 3.3x
VaravIncludes 10 nivåpoänglevel points
JohnellsÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
ordinarienormally 25 · 2.0x
VaravIncludes 10 nivåpoänglevel points
MekonomenÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
ordinarienormally 25 · 2.0x
VaravIncludes 10 nivåpoänglevel points
PergoluxÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
ordinarienormally 25 · 2.0x
VaravIncludes 10 nivåpoänglevel points
SephoraÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
ordinarienormally 25 · 2.0x
VaravIncludes 10 nivåpoänglevel points
ZOO.seÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
ordinarienormally 25 · 2.0x
VaravIncludes 10 nivåpoänglevel points
AgodaÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
ordinarienormally 15 · 2.0x
VaravIncludes 6 nivåpoänglevel points
BythjulÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
ordinarienormally 15 · 2.0x
VaravIncludes 6 nivåpoänglevel points
DysonÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
ordinarienormally 15 · 2.0x
VaravIncludes 6 nivåpoänglevel points
SonosÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
ordinarienormally 15 · 2.0x
VaravIncludes 6 nivåpoänglevel points
Dustin FöretagÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
ordinarienormally 10 · 2.0x
VaravIncludes 4 nivåpoänglevel points
Inga aktiva EuroBonus-kampanjer just nu.No active EuroBonus campaigns right now.
Visa alla butikerView all shops →StudentkampanjerStudent campaigns
Visa alla rabatterView all discounts →ApolloÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
1 000 kr studentrabatt på utvalda hotellSEK 1,000 student discount at selected hotels
ChromebookÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
25 % studentrabatt på alla Chromebooks hos Power25% student discount on all Chromebooks at Power
LisebergÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Upp till 30 % rabatt på Halloween i KaninlandetUp to 30% discount on Halloween in Rabbitland
PartyhallenÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
15 % studentrabatt hos Partyhallen15% student discount at Partyhallen
SharkNinjaÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
25 % studentrabatt hos SharkNinja25% student discount at SharkNinja
SoffaDirektÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
20 % studentrabatt hos SoffaDirekt20% student discount at SofaDirekt
BoohooÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Upp till 60 % + 15 % extra studentrabattUp to 60% + 15% extra student discount
Bruce StudiosÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
200 kr studentrabatt per månad hos Bruce StudiosSEK 200 student discount per month at Bruce Studios
MatsmartÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
15 % studentrabatt vid köp över 499 kr15% student discount on purchases over SEK 499
NazarÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Upp till 13 000 + 900 kr extra studentrabattUp to SEK 13,000 + SEK 900 extra student discount
XIAOMIÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
8 % studentrabatt på Redmi Note 17-serien8% student discount on the Redmi Note 17 series
& Other StoriesÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Upp till 60 % + 12 % extra studentrabattUp to 60% + 12% extra student discount
HoppÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
20 % studentrabatt + Hopp Smart med studieplan20% student discount + Hopp Smart with study plan
LisebergÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Klubb Nattsvart för endast 195 krClub Night Black for only SEK 195
ARKETÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
15 % på all rea + 14 % extra studentrabatt15% on all sales + 14% extra student discount
ARKET: Mid Season SaleÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Nu får du upp till 60% rabatt på ännu fler produkter från höstens rea hos arket.com – Som vanligt får du även 14% extra studentrabatt på alla nedsatta priserNow you get up to 60% discount on even more products from the autumn sale at arket.com
BK HäckenÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Från 70 kr på BK Häcken - Degerfors IFFrån 70 kr på BK Häcken - Degerfors IF
Björn BorgÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
25 % studentrabatt hos Björn Borg25% student discount at Björn Borg
BubbleroomÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Upp till 50 % + 15 % extra studentrabattUp to 50% + 15% extra student discount
COS Flash SaleÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Just nu får du 30% rabatt på utvalda stilar hela veckan ut hos cos.comRight now you get 30% off selected styles all week long at cos.com
Frank DandyÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
15 % studentrabatt hos Frank Dandy15% student discount at Frank Dandy
Gina Tricot: Mid Season SaleÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Nu får du upp till 50% rabatt på allt från höstens rea hos ginatricot.comNow you get up to 50% discount on everything from the autumn sale at ginatricot.com
Hawaii PokéÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
25 % studentrabatt hos Hawaii Poké25% student discount at Hawaii Poké
LGÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Upp till 50 % + 5 % extra studentrabatt Up to 50% + 5% extra student discount
LensWayÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
20 % på linser & tillbehör + 15 % extra studentrabatt20% on lenses & accessories + 15% extra student discount
LykoÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
20 % studentrabatt hos Lyko20% student discount at Lyko
MiintoÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Upp till 25 % + 5 % extra studentrabattUp to 25% + 5% extra student discount
Nike Mid Season SaleÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Nu får du upp till 30% rabatt på 1000-tals produkter under höstens rea hos nike.comNow you get up to 30% discount on 1000s of products during the autumn sale at nike.com
OutnorthÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
15 % extra studentrabatt på Outlet-produkter15% extra student discount on Outlet products
Polarn O. Pyret: HöstreaÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Nu får du upp till 50% rabatt på höstens rea hos polarnopyret.seNow you get up to 50% off the autumn sale at polarnopyret.se
SportshopenÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Upp till 50 % + 5 % extra studentrabattUp to 50% + 5% extra student discount
SunwebÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
750 kr studentrabatt per personSEK 750 student discount per person
Din PsykologÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
15 % studentrabatt på psykologbesök15% student discount on psychologist visits
HormonaÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
20 % studentrabatt på Hormona Wellness-testkits20% student discount on Hormona Wellness test kits
Tallink Silja LineÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Upp till 50 % studentrabatt hos Tallink Silja LineUp to 50% student discount at Tallink Silja Line
CocopandaÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
25 % studentrabatt hos Cocopanda25% student discount at Cocopanda
LOUNGEÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
15 % studentrabatt hos Lounge 15% student discount at Lounge
SoffaDirektÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Upp till 50 % + 10 % extra studentrabattUp to 50% + 10% extra student discount
The NooqÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Studentboende från 9 800 kr/månadStudent accommodation from SEK 9,800/month
WeekdayÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Upp till 50 % + 11 % extra studentrabattUp to 50% + 11% extra student discount
CASPARA SPORTSÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
30 % studentrabatt hos CASPARA SPORTS30% student discount at CASPARA SPORTS
MatsmartÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
18 % studentrabatt vid köp över 499 kr18% student discount on purchases over SEK 499
AppleÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Köp MacBook Pro med utbildningsrabattBuy MacBook Pro with educational discount
AppleÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Köp iPad Air med utbildningsrabattBuy iPad Air with educational discount
FlowlifeÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
20 % studentrabatt hos Flowlife 20% student discount at Flowlife
PartykungenÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
20 % studentrabatt hos Partykungen20% student discount at Partykungen
SoundscapeÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Få Soundscape PRO gratis - livet utGet Soundscape PRO for free - for life
TestumÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
30 % studentrabatt på alla hälsopaket30% student discount on all health packages
Live NationÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
30 % studentrabatt på Evigt Edvin i Malmö30% student discount at Evigt Edvin in Malmö
Riff BorgholmÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
20 % studentrabatt på Riff Borgholm20% student discount at Riff Borgholm
House of PhotographyÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
25 % studentrabatt hos House of Photography25% student discount at House of Photography
KINTO MobilityÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
250 kr att köra för hos KINTO ShareSEK 250 to drive for at KINTO Share
Aura LabÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
25 % studentrabatt hos Aura Lab25% student discount at Aura Lab
Bik BokÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Upp till 50 % + 5 % extra studentrabatt online hos Bik BokUp to 50% + 5% extra student discount online at Bik Bok
GymgrossistenÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Upp till 50 % + 10 % extra studentrabattUp to 50% + 10% extra student discount
Levi's®Öppnas på extern webbplatsOpens an external website
Upp till 50 % + 5 % extra studentrabattUp to 50% + 5% extra student discount
Panorama DentalÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
15 % studentrabatt hos Panorama Dental15% student discount at Panorama Dental
Party VikingsÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
20 % studentrabatt hos Party Vikings20% student discount at Party Vikings
SamsungÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
20 % studentrabatt på nya Galaxy Tab S12 Series20% student discount on the new Galaxy Tab S12 Series
SamsungÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
25 % studentrabatt på Galaxy S26 Series25% student discount on Galaxy S26 Series
TrendcarpetÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Upp till 70 % + 20 % extra studentrabattUp to 70% + 20% extra student discount
Nordic NestÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Upp till 40 % + 5 % extra studentrabattUp to 40% + 5% extra student discount
FelloÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Dubbel Surf i 24 månaderDouble Surf for 24 months
Nordic Kiropraktik, Naprapati & MassageÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
60 % studentrabatt hos kiropraktor & naprapat60% student discount at chiropractor & naprapath
Tommy Hilfiger: Mid Season SaleÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Nu får du upp till 30% rabatt på utvalda produkter från höstens rea hos tommy.comNow you get up to 30% discount on selected products from the autumn sale at tommy.com
Tingeling FrisörsalongerÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
20 % studentrabatt hos Tingeling Frisörsalonger20% student discount at Tingeling Hair Salons
VattenfallÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Teckna elavtal hos Vattenfall och få 250 kr i presentkortSign an electricity contract with Vattenfall and receive SEK 250 in gift cards
Bastard BurgersÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
25 % studentrabatt hos Bastard Burgers25% student discount at Bastard Burgers
BodystoreÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Upp till 25 % + 10 % extra studentrabattUp to 25% + 10% extra student discount
GLOWiDÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
20 % studentrabatt hos GLOWiD20% student discount at GLOWiD
Nordic SabersÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
25 % studentrabatt hos Nordic Sabers25% student discount at Nordic Sabers
Tele2Öppnas på extern webbplatsOpens an external website
Streaming Max för 129 kr/mån i 12 månStreaming Max for SEK 129/month for 12 months
AdlibrisÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
5 % studentrabatt i butik hos Adlibris Uppsala5% student discount in-store at Adlibris Uppsala
BoulebarÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
90 min gratis boule hos Boulebar90 min free boules at Boulebar
CDONÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Upp till 60 % + 25 kr extra studentrabattUp to 60% + SEK 25 extra student discount
ComviqÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
45 kr/mån i 3 månader på alla studentabonnemangSEK 45/month for 3 months on all student subscriptions
CoopÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Just nu! 100 kr i välkomstbonus när du blir medlem i CoopRight now! SEK 100 in welcome bonus when you become a member of Coop
DysonÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
1 080 kr studentrabatt på Dyson Airwrap Origin™SEK 1,080 student discount on Dyson Airwrap Origin™
DysonÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
1 620 kr studentrabatt på Dyson V10 KonicalSEK 1,620 student discount on Dyson V10 Konical
Dyson KampanjÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Nu får du 1080 kr rabatt på på Dyson Airwrap™ Origin multistyler och hårfön + kostnadsfri Travel Bag (värde 550 kr) på köpet hos dyson.seNow you get a SEK 1080 discount on the Dyson Airwrap™ Origin multistyler and hair dryer + free Travel
EivyÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
25 % studentrabatt hos Eivy25% student discount at Eivy
ElectroluxÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Upp till 20 % + 10 % extra studentrabattUp to 20% + 10% extra student discount
GolfamoreÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Köp Golfamore 2027 – få 2026 gratis!Buy Golfamore 2027 - get 2026 for free!
GolfbarenÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
25 % studentrabatt på hela notan hos Golfbaren25% student discount on the entire bill at the Golf bar
Google GeminiÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
100 % studentrabatt på Google AI Plus i ett helt år100% student discount on Google AI Plus for a whole year
Heat RestaurangerÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
20 % studentrabatt på Heat Restauranger20% student discount at Heat Restaurants
JBLÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
JBL Tune Beam 2 på köpet vid order över 2 250 krJBL Tune Beam 2 included with orders over SEK 2,250
KFCÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Bacon Cheese Box för endast 99 krBacon Cheese Box for only SEK 99
KFCÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Twister Box för endast 65 krTwister Box for only SEK 65
LindexÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Upp till 50 % + 10 % extra studentrabattUp to 50% + 10% extra student discount
NextoryÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Lyssna och läs gratis i 50 dagarListen and read for free for 50 days
ONLYÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Upp till 50 % + 12 % extra studentrabattUp to 50% + 12% extra student discount
OmioÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
14 % studentrabatt på din första resa14% student discount on your first trip
PetsonÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
50 % studentrabatt i 3 månader50% student discount for 3 months
SejfaÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Hemförsäkring från 42 kr/månHome insurance from SEK 42/month
StanleyÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
30 % studentrabatt hos Stanley30% student discount at Stanley
StorytelÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
60 dagar gratis – därefter 50 % studentrabatt60 days free - then 50% student discount
Sushi YamaÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
30 % studentrabatt på Crispy California 10/15-bitar30% student discount on Crispy California 10/15 pieces
TV4 PlayÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
50 % rabatt i 3 mån TV4 Play Sport Total50% discount for 3 months TV4 Play Sport Total
Tele2Öppnas på extern webbplatsOpens an external website
Obegränsad surf från 299 kr/mån i 12 månUnlimited surfing from SEK 299/month for 12 months
Tretti.seÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
40 % studentrabatt hos Tretti.se40% student discount at Tretti.se
ViaplayÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
50 % rabatt på Viaplay Total i 6 månader50% discount on Viaplay Total for 6 months
Vida XLÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
100 kr studentrabatt på skåp och förvaringSEK 100 student discount on lockers and storage
VimlaÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
20 kr/månad för alla abonnemang i 4 månader20 SEK/month for all subscriptions for 4 months
WhiteawayÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
40 % studentrabatt hos Whiteaway40% student discount at Whiteaway
inkClubÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Hotellnatt för två på köpetHotel night for two included
LGÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Upp till 8 000 kr + 10 % extra studentrabattUp to SEK 8,000 + 10% extra student discount
LisebergÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Upp till 25 % studentrabatt på Entré & ÅkpassUp to 25% student discount on Admission & Ride Pass
SamsungÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
49 % studentrabatt på 65" Neo QLED49% student discount on 65" Neo QLED
SonyÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Hösterbjudande! Upp till 40 % studentrabattAutumn offer! Up to 40% student discount
SonyÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Upp till 50 % studentrabatt på gamingUp to 50% student discount on gaming
VästtrafikÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
50 % rabatt på månadsbiljetter50% discount on monthly tickets
ComviqÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Nya iPhone 18-serien från 539 kr/månNew iPhone 18 series from SEK 539/month
EPIC TravelgearÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
18 % studentrabatt + fri frakt18% student discount + free shipping
hallonÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Studentabonnemang från 19 kr/mån i 6 månader Student subscription from SEK 19/month for 6 months
BookAppÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Få 50 kr extra på ditt konto när du hyr ut Get SEK 50 extra in your account when you rent out
GAISÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Studentbiljett från 85 krStudent ticket from SEK 85
HomeroomÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Upp till 40 % + 5 % extra studentrabattUp to 40% + 5% extra student discount
MAX BurgersÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Dubbel Originalmål för 95 kr hos MAXDouble Original goal for SEK 95 at MAX
MAX BurgersÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Friscomål för 75 kr hos MAXFrisco goals for SEK 75 at MAX
VetZoo KampanjÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Fynda utvalda produkter för din bästa vän med upp till 70% rabatt hos Vetzoo.seFind selected products for your best friend with up to 70% discount at Vetzoo.se
CAMBOTTLEÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
24 % studentrabatt på CAMBOTTLE24% student discount on CAMBOTTLE
LykoÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
15 % studentrabatt i Lyko-appen15% student discount in the Lyko app
SamsungÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Autumn Deals! Upp till 50 % studentrabattAutumn Deals! Up to 50% student discount
Svenska DagbladetÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Läs SvD gratis året utRead SvD for free throughout the year
BK HäckenÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
100 kr på BK Häcken - Chelsea FCSEK 100 at BK Häcken - Chelsea FC
Sports AwayÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Upp till 20 % studentrabatt på utvalda sportresorUp to 20% student discount on selected sports trips
Björn AxénÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
20 % studentrabatt på alla behandlingar20% student discount on all treatments
AlbertÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Prova Albert helt gratis till årets slutTry Albert completely free until the end of the year
MshopÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
40 % studentrabatt på Mshop Private Collection40% student discount on Mshop Private Collection
KILROYÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
1 000 kr studentrabatt på campervansSEK 1,000 student discount on campervans
Creative HeadzÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
25 % studentrabatt hos Creative Headz25% student discount at Creative Headz
HallandstrafikenÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
50 % studentrabatt på 30-dagarsbiljett50% student discount on 30-day ticket
MälardalstrafikÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
50 % studentrabatt på 30-dagarsbiljett50% student discount on 30-day ticket
LGÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Paketpris + 5 % extra studentrabattPackage price + 5% extra student discount
TUIÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Paketresor under 5 000 kr + 500 kr studentrabattPackage trips under SEK 5,000 + SEK 500 student discount
VianorÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Hjulskifte & däckhotell från 0 krWheel change & tire hotel from SEK 0
ASOS: ReaÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Fynda med upp till 70% rabatt på utvalda produkter från rean hos asos.com.Shop with up to 70% discount on selected products from the sale at asos.com.
Afound: ReaÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Få upp till 80% rabatt på mode från välkända varumärken till nedsatt pris hos afound.com. Dessutom får du 10% extra studentrabatt på redan nedsatta priserGet up to 80% discount on fashion from well-known brands at reduced prices at afound.com. Additionally, you get 10% extra student discount on already reduced prices
Bianco: ReaÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Nu kan du fynda med upp till 50% rabatt från rean hos bianco.comNow you can shop with up to 50% off the sale at bianco.com
Cocopanda ReaÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Sista chansen att fynda med upp till 80% på höstens skönhetsrea hos CocopandaLast chance to save up to 80% on the autumn beauty sale at Cocopanda
Disney+ KampanjÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Nu får du upp till 25% rabatt i 6 månader när du skaffar Disney+.Now get up to 25% discount for 6 months when you get Disney+.
Expedia ReaÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Boka din drömvistelse nu så sparar du minst 25% på den hos expedia.se. Dessutom får du nu 10% extra studentrabatt på de redan nedsatta priserna!Book your dream stay now and save at least 25% at expedia.se. Plus you now get an extra 10% student discount on already reduced prices!
Hatstore ReaÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Nu får du upp till 50% rabatt på utvalda kepsar, mössor och hattar hos hatstore.seNow get up to 50% off selected caps, beanies and hats at hatstore.se
Houdini: KampanjÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Just nu får du upp till 40% rabatt på utvalda produkter från tidigare kollektioner hos houdinisportswear.comRight now get up to 40% discount on selected products from previous collections at houdinisportswear.com
Junkyard ReaÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Fynda bland utvalda produkter med upp till 70% rabatt från rean hos junkyard.comFind selected products with up to 70% discount from the sale at junkyard.com
Linas Matkasse KampanjÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Nu får du 30% rabatt på din första och 20% på den andra och 10% rabatt på den tredja kassen hos linasmatkasse.seStudent discount at Linas Matkasse Kampanj
Makeup Mekka KampanjÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Nu får du 60% rabatt på alla bästsäljare vid köp av minst 2 st hos makeupmekka.seNow you get a 60% discount on all best sellers when you buy at least 2 at makeupmekka.se
Myblend KampanjÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Nu får du upp till 30% rabatt på nästan allt hos myblend.seGet up to 30% discount on almost everything at myblend.se
Name It: ReaÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Få upp till 50% rabatt på utvalda produkter från säsongens rea hos nameit.comGet up to 50% discount on selected products from the seasonal sale at nameit.com
New Balance: HöstreaÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Nu får du upp till 30% rabatt på utvalda favoriter från höstens rea hos New BalanceNow you get up to 30% discount on selected favorites from the autumn sale at New Balance
OLearysÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Med Studentkortet får du upp till 20 % studentrabatt på mat, aktiviteter och alkoholfri dryck hos O'Learys. Läs mer om vilka erbjudanden som O'Learys i din stad har nedan.With your Student Card you get up to 20% student discount on food, activities and non-alcoholic drinks at O'Learys. Read more about which offers O'Learys in your city has below.
Object CI: KampanjÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Få upp till 60% rabatt på utvalda produkter hos objectci.comGet up to 60% discount on selected products at objectci.com
Pilgrim: ReaÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Nu får du 50% rabatt på utvalda smycken och accessoarer från rean hos PilgrimNow get 50% discount on selected jewelry and accessories from the sale at Pilgrim
PrettyLittleThing: ReaÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Nu får du 50% rabatt på nästan allt från rean hos prettylittlething.se Dessutom får du 10% extra studentrabatt på redan nedsatta priserNow you get a 50% discount on almost everything from the sale at prettylittlething.se In addition, you get an extra 10%
Proteinbolaget: KampanjÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Handla med upp till 60% rabatt på utvalda produkter hos proteinbolaget.se. Dessutom får du 15% extra studentrabatt på allt från GAAM.Shop with up to 60% discount on selected products at proteinbolaget.se. Plus, you get an additional 15% student discount on everything from GAAM.
Selected Homme: ReaÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Just nu får du upp till 50% rabatt på säsongsrean hos selected.comRight now get up to 50% off the seasonal sale at selected.com
Selected: ReaÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Passa på att fynda med upp till 50% rabatt från säsongsrean hos selected.comShop with discounts up to 50% off the seasonal sale at selected.com
Sova KampanjÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Få upp till 50% rabatt på utvalda sängar och tillbehör hos Sova.se. Dessutom får du 5% extra studentrabatt på redan nedsatta priser.Get up to 50% discount on selected beds and accessories at Sova.se. Plus, you get an additional 5% student discount on already reduced prices.
Stutterheim: Archive SaleÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Få upp till 50% rabatt på utvalda produkter från archive sale hos stutterheim.comGet up to 50% discount on selected products from archive sale at stutterheim.com
StylingAgenten: KampanjÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Du kan hitta utvalda produkter med upp till 70% rabatt hos stylingagenten.se. Dessutom får du 10% extra studentrabatt på alla nedsatta priser.You can find selected products with up to 70% discount at stylingagenten.se. Plus you get 10% extra student discount on all reduced prices.
Understatement Archive SaleÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Få upp till 50% rabatt på utvalda tidigare kollektioner hos shopunderstatement.com.Get up to 50% discount on selected previous collections at shopunderstatement.com.
Uniqlo: ReaÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Fynda nu bland nedsatta varor med upp till 50% rabatt hos uniqlo.comShop now among discounted items with up to 50% discount at uniqlo.com
Ur&Penn: KampanjÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Nu får du upp till 50% rabatt på utvalda smycken hos uropenn.seNow get up to 50% discount on selected jewelry at uropenn.se
VILA: ReaÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Handla med upp till 50% rabatt från rean hos vila.comShop with up to 50% off the sale at vila.com
Wakakuu: Mid Season SaleÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Just nu får du upp till 50% rabatt på massor av varor från säsongsrean hos wakakuu.comRight now you get up to 50% discount on lots of items from the summer sale at wakakuu.com
YAS: ReaÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Handla med upp till 50% rabatt från rean hos y-a-s.comShop with up to 50% off the sale at y-a-s.com
ZWILLING: ReaÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Du kan fynda från rean med upp till 50% rabatt på utvalda produkter hos zwilling.com. Dessutom får du 20% extra studentrabatt på hela sortimentet.You can find sale items with up to 50% discount on selected products at zwilling.com. Plus you get 20% extra student discount on the entire range.
Inga aktiva studentkampanjer just nu.No active student campaigns right now.
Visa alla studentrabatterView all student discounts →Nya fyndNew finds
Visa allaView all →Nya EuroBonus-fyndNew EuroBonus finds
Nya studentrabatterNew student discounts
ONLYÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Upp till 50 % + 12 % extra studentrabattUp to 50% + 12% extra student discount
ARKETÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
15 % på all rea + 14 % extra studentrabatt15% on all sales + 14% extra student discount
inkClubÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
Hotellnatt för två på köpetHotel night for two included
PartykungenÖppnas på extern webbplatsOpens an external website
20 % studentrabatt hos Partykungen20% student discount at Partykungen